Leden 2015

On The Set of 'The Revised Fundamentals of Caregiving' (31/1/2015)

31. ledna 2015 v 18:24 | © dailyselena |  Gallery Update
Mám tady pro vás nějaké nové fotky z natáčení 'The Revised Fundamentals of Caregiving', jsou z dnešního dne, 31. ledna, z brzkých ranních hodin, zdroje udávají, že je to focené kolem třetí/čtvrté ráno v Cartersville. Bohužel fotky nejsou moc kvalitní, ale Selenu tam vidět jde, snad se objeví i další fotografie.

001_-_dailyselena_blog_cz~47.jpg 002_-_dailyselena_blog_cz~45.jpg
GALLERY UPDATE - The Revised Fundamentals of Caregiving > Cartersville, Georgia (31/1/2015) {2x}
S předešlými fotkami souvisí i tohle video, které Selena Gomez přidala na svůj Instagram dneska asi před 7 hodinami. Je v něm naprosto zlatá, to se musí nechat.. "Cartersville, Gerogia. Proč natáčíme film?"

@selenagomez: Tohle se se mnou děje, když pořád natáčím ještě ve čtyři hodiny ráno.... Nemáte zač

NEWS: New movie 'In Dubious Battle' by John Steinbeck

31. ledna 2015 v 9:53 | © dailyselena |  Articles
Dobré ráno.. V průběhu včerejšího dne 30. ledna, byla oznámena další skvělá novinka ohledně Seleny Gomez. Možná některým z vás říká něco americký spisovatel John Steinbeck (1902-1968), který napsal knihu 'Of Mice and Men' - 'O myších a lidech', toto dílo bylo ztvárnění na Broadway samotnou Leighton Meester v hlavní divadelní roli, ale to jen tak okrajově pro zajímavost.

V tomto roce by mělo být zfilmované další jeho dílo a to kniha "In Dubious Battle" - "Byla kdysi válka" nebo také 'V pochybné válce". Již se objevilo i filmované obsazení, které sestavil James Franco. Selena Gomez se tady objeví v hlavní roli spolu s herci Ed Harris, Robert Duvall, Bryan Cranston, Danny McBride a další.. Natáčení by mělo začít v březnu tohoto roku! Jinak Selena už s Jamesem Franco spolupracovala a to konkrétně ve filmu Spring Breakers v roce 2012/2013.

Tato kniha vyšla roku 1936, v období mezi světovými válkami. Tuto jeho knihu jsem bohužel nečetla, ale aspoň jsem vám zjistila o čem přibližně je. Hlavní postavou je aktivista "the Party", který pořádá velkou dělnickou stávku sběračů ovoce. Tímto činem se snaží bojovat pro organizacím a činům komunistů. Příběh se odehrává v California Valley. Zatím si nedokážu Selenu představit hrát v nějakém takovém filmu, ale určitě se na to těším! O dalších informacích vám budu určitě informovat!

Version 0.3

30. ledna 2015 v 17:47 | © dailyselena |  Past Layouts
Vyrobila: JacqueBiebs│Od 30.1.2015│Do: ???│náhled

Někteří už si možná všimli na ask.fm, kde jsem psala o tom, že brzo čeká blog změna layoutu a Jacque už to stihla dneska, což jsem vůbec nečekala. Layout je z mých oblíbených fotek od Seleny a to jsou fotky of fotografa Arisa Jerome, který vyšly v minulém roce. Přímo jsem si napsala i kombinaci barev, které patří mezi mé oblíbené a jsem naprosto spokojená.. Jacque splnila všechna má očekávání a jsem z toho layoutu nadšená, doufám, že i vám se líbí. Ještě dodělám pár uprav v menu a bude všechno hotovo. A jak se vám líbí?

Gallery Update #14

30. ledna 2015 v 10:41 | © dailyselena |  Gallery Update
Dobré ráno! Netuším, co mám dělat jako první.. Byla jsem včera na "houseparty", nevím jak jinak to nazvat a teď nestíhám.. Novinek je strašně moc, většinu fotek už mám i pár dní nahraných i v galerii, ale až teď jsem se dostala k tomu je všechny nějak utřídit! Nejdříve tady pro vás mám fotky z natáčení 'The Revised Fundamentals of Caregiving' z 28. ledna, kdy se tentokrát netočilo v Atlantě, ale ve státě White, který je kousek od něj.. Selenu můžete vidět ve stejném outfitu, jako předcházející dny..

007_-_dailyselena_blog_cz~31.jpg 015_-_dailyselena_blog_cz~23.jpg 018_-_dailyselena_blog_cz~15.jpg 026_-_dailyselena_blog_cz~13.jpg
GALLERY UPDATE - The Revised Fundamentals of Caregiving > OTS > White, Georgia (28/1/2015) {35x}
Včera 29. ledna Selena pro změnu natáčela v Cartersville. Během natáčení si udělala i malou pauzu, aby se mohla vyfotit ze všemi svými fanoušky, kteří tam na ni čekali. Všichni víme, jak užasné má srdce ♥
002_-_dailyselena_blog_cz~44.jpg 015_-_dailyselena_blog_cz~24.jpg 030_-_dailyselena_blog_cz~13.jpg 038_-_dailyselena_blog_cz~8.jpg
GALLERY UPDATE - The Revised Fundamentals of Caregiving > OTS > Cartersville, Georgia (29/1/2015) {44x}
No a samozřejmě je tu velká hromada fotek s fanoušky, ještě z 28. ledna a hlavně teda ze včerejška 29. ledna, když si během natáčení udělala pauzu, jak jsem vám psala u minulých fotek.. Musím říct, že většina těch fotek je užasná, hlavně ta s tím malým miminkem, nikdy jsem neviděla tak sladké miminko s takovýma očima! jak zlaté.. Fotek je opravdu hodně, takže více najdete v galerii, tady je pouze menší výběr.
090_-_dailyselena_blog_cz~3.jpg 107_-_dailyselena_blog_cz~2.jpg 109_-_dailyselena_blog_cz~2.jpg 114_-_dailyselena_blog_cz~2.jpg
GALLERY UPDATE - Miscellaneous > Other > With fans {77 + 41x new}

VIDEO: Will you go to prom with me? - Cole LaBrant

29. ledna 2015 v 16:10 | © dailyselena |  Video: Others
TAK TOHLE MUSÍTE VIDĚT!! Jeden fanoušek Cole natočil video, ve kterém zve Selenu Gomez na jeho maturitní ples. Video bylo zveřejněno před pár dny, 24. ledna, a už teď má neskutečně velkou sledovanost a sdílení. V celém videu jsou sestříhané písničky Seleny a taky Taylor Swift a nemá to naprosto žádnou chybu.. Cole na konci videa žádá všechny ostatní fanoušky o sdílení, aby se tohle video dostalo také k Seleně a ona se na něj podívala a třeba na ten ples přišla, což není až tak nemožný sen, jelikož kdo aspoň trochu zná Selenu, tak ví, že ona často plní přání svých fanoušků a dělá jim radost. Takže rozhodně obětujte tři minuty svého života a podívejte se na to, strašně mě to pobavilo a nemá to jedinou chybučku, je to fakt božské!


NEWS: New Song "I Want You To Know" (ft. Selena Gomez)

28. ledna 2015 v 21:54 | © dailyselena |  Articles
Přiznám se, že tuhle informaci už vím nějaký ten týden, ale chtěla jsem počkat na nějaké officiální potvrzení, nebo něco, co by to dokazovalo, abych nevypouštěla zbytečné drby, protože vím, že se na to teď bude mnoho lidí těšit stejně tak hodně, jako já..
Před pár dny totiž AllAcess publikovala článek s informacemi o IHeart Music Summit 2015, kdy nahrávací společnost vypustila nové informace o nadcházejících písních svých umělců. Mezi tyhle umělce patří i Selena Gomez a její tým Interscope. Jak jistě víte, tak Selena hodně času trávila v nahrávacím studiu se Zeddem a to dokazuje, že společně již brzo vydají novou píseň s názvem "I Want You To Know', na což v překladu znamená "Chci, abyste věděli" a se opravdu se na to strašně těším. Níže teda máte i důkaz o pravdivosti a můžete si všimnout, že už mnoho z písní na tom seznamu vyšly, jako například "Maroon 5 - Sugar", "Ellie Goulding - Love Me Like You Do" aj...

On The Set of 'The Revised Fundamentals of Caregiving' (27/1/2015)

28. ledna 2015 v 12:49 | © dailyselena |  Gallery Update
Dobré odpoledne! Dneska se konečně objevily další fotky z natáčení 'The Revised Fundamentals of Caregiving', jsou teda ze včerejška 27. ledna, kdy Selena natáčela další nějaké záběry v Atlantě. Tohle jsou budoucí záběry příámo z filmu, jinak nemusíte mít strach Selena opravdu nekouří, je to jen kvůli tomu filmu, to jsem si naprosto jistá! Jinak má tam božský outfit, strašně se mi líbí ta kožená bundička!

005_-_dailyselena_blog_cz~36.jpg 015_-_dailyselena_blog_cz~22.jpg 009_-_dailyselena_blog_cz~30.jpg 014_-_dailyselena_blog_cz~22.jpg
GALLERY UPDATE - The Revised Fundamentals of Caregiving > OTS > Atlanta, Georgia (27/1/2015) {16x}
Tohle jsou fotky od jedné fanynky, avšak také patří k natáčení, protože Selena nenatáčela pouze venku, ale i v jednom místním menším obchodě, kde zrovna tato fanynka měla směnu, takže byla součástí natáčení. Můžete si všimnout, že Selena měla stejný outfit, jako na minulých fotkách.. Bohužel fotky nejsou moc kvalitní..
017_-_dailyselena_blog_cz~17.jpg 018_-_dailyselena_blog_cz~14.jpg 019_-_dailyselena_blog_cz~13.jpg 017_-_dailyselena_blog_cz~17.jpg
GALLERY UPDATE - Miscellaneous > Other > Fan Photos {14 + 3x new}
A na závěr fotka od Seleny z Instagramu, je ze zákulisí natáčení z toho maloobchodu a můžete tam vidět její spoluherce Paula Rudd (uprostřed) a Craiga Roberts (vpravo).
096_-_dailyselena_blog_cz~2.jpg 096_-_dailyselena_blog_cz~2.jpg 096_-_dailyselena_blog_cz~2.jpg 096_-_dailyselena_blog_cz~2.jpg
GALLERY UPDATE - Miscellaneous > Personal Photos > Instagram Photos {95 + 1x new}

Gallery Update #13

27. ledna 2015 v 16:52 | © dailyselena |  Gallery Update
Omlouvám se, že jsem se tady včera neukázala, ale byla jsem až do šesti ve škole, kvůli přípravám na dnešek, přednášela jsem deset přednášek před školou, takže mi to dalo zabrat.. Avšak teď už mám čas a i chuť přidat pár novinek za poslední dny.. Selena samozřejmě nezapomněla aktualizovat svůj Instagram, mám tu pro vás dvě nové fotky a musím říct, že ta první v tom vláčku je neskutečně zlatá, jinak můžete na ni vidět Sel společně s její asistentkou Theresou Maria a k druhé fotce, ta je o něco starší, taková vzpomínková na večeři s Codym a ostatními přiteli..

094_-_dailyselena_blog_cz~2.jpg 095_-_dailyselena_blog_cz~2.jpg 094_-_dailyselena_blog_cz~2.jpg 095_-_dailyselena_blog_cz~2.jpg
GALLERY UPDATE - Miscellaneous > Personal Photos > Instagram Photos {93 + 2x new}
Ještě bych zůstala u Instagramu, Selena totiž kromě těhle dvou fotek přidala v noci 26. ledna i nové video se Zeddem, když si večer zašli společně na bowling a večeři.. Musím říct, že to video nemá chybu, jsou naprosto zlatí!! Navíc se říká, že Zedd údajně vzbuzuje v Seleně jen to nejlepší, což tady jde dost dobře vidět..
Samozřejmě objevila se i spousta fotek s fanoušky, kteří měli to štěstí.. Avšak říká se, že Selena musela odejít ze svého původního hotelu a přestěhovat se jinde, právě kvůli fanouškům, kteří ji narušovali soukromí a tak..
075_-_dailyselena_blog_cz~4.jpg 076_-_dailyselena_blog_cz~5.jpg 077_-_dailyselena_blog_cz~3.jpg 075_-_dailyselena_blog_cz~4.jpg
GALLERY UPDATE - Miscellaneous > Other > With fans {74 + 3x new}

Out and About with Zedd in Atlanta, Georgia (24/1/2015)

25. ledna 2015 v 17:34 | © dailyselena |  Gallery Update
Konečně nové candids fotky! Jsou ze včerejška 24. ledna, kdy Selena navštívila pár míst v Atlantě společně se Zeddem během natáčení, údajně si vzala den volna.. Nejdříve Selena společně se Zeddem, asistentkou Theresou Maria a kamarádkou Ashley Cook navštívili botanickou zahradu. Selena měla naprosto božský outfit, zvolila černé legíny, černý top, vysoké kozačky a ten rozkošný růžový kabát ji nesměl chybět! Fotek je neskutečně hodně a všechny v HQ kvalitě.

008_-_dailyselena_blog_cz~28.jpg 042_-_dailyselena_blog_cz~7.jpg 031_-_dailyselena_blog_cz~14.jpg 033_-_dailyselena_blog_cz~11.jpg
A po té už jenom se Zeddem si zašla na oběd do jedné místní restaurace, outfit měla skoro stejný, akorát místo toho teplého růžového kabátu, zvolila tenší černý svetřík a hnědou šálu, tahle kombinace se mi líbila o něco více, ale jí sluší všechno.. Cestou se hodně usmívala, jde vidět, že je spokojená a jsou spolu na těch fotkách zlatí ♥
011_-_dailyselena_blog_cz~26.jpg 002_-_dailyselena_blog_cz~41.jpg 012_-_dailyselena_blog_cz~23.jpg 008_-_dailyselena_blog_cz~29.jpg
GALLERY UPDATE - Candids > 2015 > Leaving a restaurant with Zedd, Atlanta (24/1/2015) {29x}

Gallery Update #12

25. ledna 2015 v 13:37 | © dailyselena |  Gallery Update
Dobré odpoledne. Mám tady pro vás zase docela dost nových fotek Seleny Gomez z Atlanty.. Nejdříve jich je pár s fanoušky za posledních pár dnů.. Většinou na ni čekají v jejím hotelu, před restaurací aj.

070_-_dailyselena_blog_cz~2.jpg 070_-_dailyselena_blog_cz.jpeg 072_-_dailyselena_blog_cz~3.jpg 073_-_dailyselena_blog_cz~4.jpg
GALLERY UPDATE - Miscellaneous > Other > With fans {69 + 5x new}
S tím souvisí přímo fotky od fanoušků ze včerejška, když na Selenu a Zedda čekali v hotelové hale, bohužel jsou nekvalitní a některé i docela hodně potagované.. Více jich najdete v galerii.
009_-_dailyselena_blog_cz~27.jpg 011_-_dailyselena_blog_cz~24.jpg 012_-_dailyselena_blog_cz~21.jpg 013_-_dailyselena_blog_cz~19.jpg
GALLERY UPDATE - Miscellaneous > Other > Fan Photos {6 + 8x new}
Selena samozřejmě aktualizovala i svůj Instagram, takže pár fotek přímo z něj.. Musím říct, že se mi moc ty brýle, které teď Selena nosí poměrně častěji moc nelíbí, nepřijde mi to jako její styl..
091_-_dailyselena_blog_cz~2.jpg 092_-_dailyselena_blog_cz~2.jpg 093_-_dailyselena_blog_cz~2.jpg 093_-_dailyselena_blog_cz~2.jpg
GALLERY UPDATE - Miscellaneous > Personal Photos > Instagram Photos {90 + 3x new}
Nesměla bych zapomenout ještě na osobní fotky, ta první je z léta, když Selena oslavovala svoje narozeniny s modelkou Carou a dalšími.. A další dvě fotky jsou ze včerejška, jednu z nich přidala její asistentka Theresa Maria a ta druhá je od herce Bradona Smith, který včera se Selenou strávil nějaký čas, společně ještě s Ashley Cook a Zeddem.
122_-_dailyselena_blog_cz~1.jpg 123_-_dailyselena_blog_cz~2.jpg 124_-_dailyselena_blog_cz~2.jpg 122_-_dailyselena_blog_cz~1.jpg
GALLERY UPDATE - Miscellaneous > Personal Photos > Privates Photos {121 + 3x new}